INDA Utveckling AB

 

Vi är idag drygt 60 medarbetare och finns på flertalet orter i Örebro Län, Södermanland, Värmland och Dalarna. Alla våra tjänster genomsyras av tillgänglighet, förtroende och enkelhet!

Välkommen att kontakta oss!

ÖREBRO (Huvudkontor)

INDA Utveckling AB

Adolfsbergsvägen 4

702 27 Örebro

 

ÖREBRO (Centrum)

Olaigatan 3

703 61 Örebro


KONTAKTPERSONER ÖREBRO


Joakim Larsson

VD

Telefon:

076 - 107 01 41

Mail:

joakim.larsson@inda.nu

Zabina Kallström

Affärsutvecklingschef

Telefon:

073 - 059 82 75

Mail:

zabina.kallstrom@inda.nu

Alex Wehlin

INDA Logistik

Telefon:

070 - 579 10 70

Mail:

alex.wehlin@inda.nu

Jonas Windefelt

Ekonomichef

Telefon:

070 - 304 42 01

Mail:

jonas.windefelt@inda.nu


Anna Bylin

Föreståndare Daglig Verksamhet / Kvalité- och metodansvarig

Telefon:

070 - 788 44 40

Mail:

anna.bylin@inda.nu

Maja Holmgren-Wiberg

Ekonomiassistent

Telefon:

070 - 453 61 21

Mail:

maja.holmgren-wiberg@inda.nu

Mimmi Fredriksson Holmström

Arbetskonsulent

Telefon:

070 - 540 75 75

Mail:

mimmi@inda.nu

Amela Alagic

INDA Service

Telefon:

070 - 620 59 59

Mail:

amela.alagic@inda.nu


Idriss Musse

Handledare

Telefon:

070 - 550 16 00

Mail:

idriss.musse@inda.nu

Magnus Lidell

Marknad

Mail:

magnus.lidell@inda.nu

Erik Söderkvist

Samordnare/Arbetskonsulent

Telefon:

070 - 314 99 88

Mail:

erik.soderkvist@inda.nu

Nayla Demirel

Handledare

Telefon:

070 - 827 20 80

Mail:

nayla.demirel@inda.nu


Johan Magnusson

Handledare

Telefon:

073 - 630 66 54

Mail:

johan.magnusson@inda.nu

Mikael Nylund

Handledare

Mail:

mikael.nylund@inda.nu

Carina Tirfing

Arbetskonsulent / Samordnare

Föräldraledig


HÄLLEFORS

 

INDA Utveckling AB

Stationsvägen 1

712 30 Hällefors


KONTAKTPERSONER HÄLLEFORS


Hussein Darweesh

Regionansvarig

Telefon:

070 - 513 59 59

Mail:

hussein.darweesh@inda.nu

Aram Rasul

Arbetskonsulent

Telefon:

070 - 533 92 22

Mail:

aram.rasul@inda.nu

LUDVIKA

INDA Utveckling AB

Storgatan 31

771 30 Ludvika


KONTAKTPERSONER LUDVIKA


Hussein Darweesh

Regionansvarig

Telefon:

070 - 513 59 59

Mail:

hussein.darweesh@inda.nu

Jennelie Karlsson

Handledare

Telefon:

076 - 945 77 92

Mail:

jennilie.karlsson@inda.nu

Helen Rosenson

Arbetskonsulent

Telefon:

070 - 530 50 90

Mail:

helen.rosenson@inda.nu


Myada Shahin

Arbetskonsulent

Telefon:

076 - 782 27 55

Mail:

myada.shahin@inda.nu


070-295 85 05
christer.een@inda.nu


FORSHAGA

INDA Utveckling AB

Storgatan 66

667 31 Forshaga


KONTAKTPERSONER FORSHAGA


Monica Nyström

Arbetskonsulent

Telefon:

076 - 782 27 71

Mail:

monica.nystrom@inda.nu

KIL

 

INDA Utveckling AB

Gärdesgatan 12

665 32 Kil


KONTAKTPERSONER KIL


SÖDERTÄLJE

 

INDA Utveckling AB

Oxbacksgatan 24

151 73 Södertälje


KONTAKTPERSONER SÖDERTÄLJE


Diala Chamoun

Arbetskonsulent

Telefon:

076 - 311 95 95

Mail:

diala.chamoun@inda.nu

Jean Elias

Arbetskonsulent

Telefon:

070 - 625 45 15

Mail:

jean.elias@inda.nu


NORRKÖPING

 

INDA Utveckling AB

Västgötegatan 7

602 21 Norrköping


KONTAKTPERSONER NORRKÖPING


Meray Kanj

Kontorsansvarig

Telefon:

072 - 700 72 20 

Mail:

meray.kanj@inda.nu


MÅSHOLMEN

 

INDA Utveckling AB

Måsholmstorget 3

127 48 Skärholmen

KONTAKTPERSONER MÅSHOLMEN

Lars Christiansson

Arbetskonsulent

Telefon:

Mail:

lars.christiansson@teknolaris.se

Robert Johansson

Arbetskonsulent

Telefon:

 

Mail:

robert.johansson@teknolaris.se