INDA Utveckling AB

 

Vi är idag drygt 60 medarbetare och finns på flertalet orter i Örebro Län, Södermanland, Värmland och Dalarna. Alla våra tjänster genomsyras av tillgänglighet, förtroende och enkelhet!

Välkommen att kontakta oss!

ÖREBRO (Huvudkontor)

INDA Utveckling AB

Adolfsbergsvägen 4

702 27 Örebro

 

ÖREBRO (Vivalla)

Poesigatan 19H

703 71 Örebro

 

ÖREBRO (Centrum)

Olaigatan 3

703 61 Örebro


KONTAKTPERSONER ÖREBRO


Joakim Larsson

VD

Telefon:

076 - 107 01 41

Mail:

joakim.larsson@inda.nu

Zabina Kallström

Affärsutvecklingschef

Telefon:

073 - 059 82 75

Mail:

zabina.kallstrom@inda.nu

Alex Wehlin

INDA Logistik

Telefon:

070 - 579 10 70

Mail:

alex.wehlin@inda.nu

Jonas Windefelt

Ekonomichef

Telefon:

070 - 304 42 01

Mail:

jonas.windefelt@inda.nu


Anna Bylin

Föreståndare Daglig Verksamhet / Kvalité- och metodansvarig

Telefon:

070 - 788 44 40

Mail:

anna.bylin@inda.nu

Maja Holmgren-Wiberg

Ekonomiassistent

Telefon:

070 - 453 61 21

Mail:

maja.holmgren-wiberg@inda.nu

Carina Tirfing

Arbetskonsulent / Samordnare

Telefon:

070 - 540 75 75

Mail:

carina.tirfing@inda.nu

Sofie Larsson Mizori

Arbetskonsulent

Telefon:

072 - 705 40 40

Mail:

sofie.larsson@inda.nu


Amela Alagic

INDA Service

Telefon:

070 - 620 59 59

Mail:

amela.alagic@inda.nu

Magnus Lidell

Marknad

Mail:

magnus.lidell@inda.nu

Erik Söderkvist

Arbetskonsulent

Telefon:

070 - 314 99 88

Mail:

erik.soderkvist@inda.nu

Nayla Demirel

Handledare

Telefon:

070 - 827 20 80

Mail:

nayla.demirel@inda.nu


Johan Magnusson

Handledare

Telefon:

073 - 630 66 54

Mail:

johan.magnusson@inda.nu

Mikael Nylund

Handledare

Mail:

mikael.nylund@inda.nu

Idriss Musse

Handledare

Telefon:

070 - 550 16 00

Mail:

idriss.musse@inda.nu


KUMLA

INDA Utveckling AB

Västra Drottninggatan 8

622 33 Kumla


KONTAKTPERSONER KUMLA


Lena Thyr

Arbetskonsulent

Telefon:

072 - 253 96 60

Mail:

lena.thyr@inda.nu


HÄLLEFORS

 

INDA Utveckling AB

Stationsvägen 1

712 30 Hällefors


KONTAKTPERSONER HÄLLEFORS


Hussein Darweesh

Regionansvarig

Telefon:

070 - 513 59 59

Mail:

hussein.darweesh@inda.nu

Aram Rasul

Arbetskonsulent

Telefon:

070 - 533 92 22

Mail:

aram.rasul@inda.nu

LUDVIKA

INDA Utveckling AB

Storgatan 19

771 30 Ludvika


KONTAKTPERSONER LUDVIKA


Hussein Darweesh

Regionansvarig

Telefon:

070 - 513 59 59

Mail:

hussein.darweesh@inda.nu

Jennelie Karlsson

Handledare

Telefon:

076 - 945 77 92

Mail:

jennilie.karlsson@inda.nu

Helen Rosenson

Arbetskonsulent

Telefon:

070 - 530 50 90

Mail:

helen.rosenson@inda.nu


Christer Een

Handledare

Telefon:

070-295 85 05

Mail:

christer.een@inda.nu

Myada Shahin

Arbetskonsulent

Telefon:

076 - 782 27 55

Mail:

myada.shahin@inda.nu


070-295 85 05
christer.een@inda.nu


FORSHAGA

INDA Utveckling AB

Storgatan 66

667 31 Forshaga


KONTAKTPERSONER FORSHAGA


Emilia Nilsson

Arbetskonsulent

Telefon:

076 - 106 36 23

Mail:

emilia.nilsson@inda.nu

Monica Nyström

Arbetskonsulent

Telefon:

076 - 782 27 71

Mail:

monica.nystrom@inda.nu

KIL

 

INDA Utveckling AB

Gärdesgatan 12

665 32 Kil


KONTAKTPERSONER KIL


Emilia Nilsson

Arbetskonsulent

Telefon:

076 - 106 36 23

Mail:

emilia.nilsson@inda.nu

SUNNE

 

INDA Utveckling AB

Svetsarevägen 3

686 33 Sunne


KONTAKTPERSONER SUNNE


This is a custom heading element.

070-638 95 95
eva.gille@inda.nu


Eva Gille

Lärare

Telefon:

076 - 638 95 95

Mail:

eva.gille@inda.nu

ARVIKA

 

INDA Utveckling AB

Korpralsvägen 1

671 34 Arvika


Läs mer om våra tjänster i Arvika under fliken Yrkessvenska


Daniel Luthman

Regionansvarig

Telefon:

070 - 342 62 62

Mail:

daniel.luthman@inda.nu

Eva Pettersson

Lärare

Telefon:

070 - 290 19 09

Mail:

ewa.pettersson@inda.nu

Cathrin Erlandsson

Lärare

Telefon:

070 - 353 41 98

Mail:

Cathrin.Erlandsson@inda.nu

HAGFORS

INDA Utveckling AB

Dalavägen 8

683 30 Hagfors

KONTAKTPERSONER HAGFORS

Karlstad

 

INDA Utveckling AB

Orrholmsgatan 4

652 15 Karlstad


KONTAKTPERSONER KARLSTAD


Daniel Luthman

Regionansvarig

Telefon:

070 - 342 62 62

Mail:

daniel.luthman@inda.nu

Mathias Nilsson

Lärare

Telefon:

070 - 378 28 26

Mail:

mathias.nilsson@inda.nu

Helena Örtlund

Lärare

Telefon:

070 - 380 59 59

Mail:

helena.ortlund@inda.nu

Monica Nyström

Regionansvarig

Telefon:

076 - 782 27 71

Mail:

monica.nystrom@inda.nu


SÄFFLE

 

INDA Utveckling AB

Östra Storgatan 8

661 42 Säffle


KONTAKTPERSONER SÄFFLE


Daniel Luthman

Regionansvarig

Telefon:

070 - 342 62 62

Mail:

daniel.luthman@inda.nu

Shaimaa Johansson

Telefon:

072 - 703 80 80

Mail:

shaimaa.johansson@inda.nu

SÖDERTÄLJE

 

INDA Utveckling AB

Oxbacksgatan 24

151 73 Södertälje


KONTAKTPERSONER SÖDERTÄLJE


Diala Chamoun

Arbetskonsulent

Telefon:

076 - 311 95 95

Mail:

diala.chamoun@inda.nu

Jnan Hadaia

Arbetskonsulent

Telefon:

073 - 443 36 46

Mail:

jnan.hadaia@inda.nu

Jean Elias

Arbetskonsulent

Telefon:

070 - 625 45 15

Mail:

jean.elias@inda.nu


SKÄRHOLMEN

 

INDA Utveckling AB

Ålgrytevägen 29

127 32 Skärholmen


KONTAKTPERSONER SKÄRHOLMEN


Maria Ogannesian

Arbetskonsulent

Telefon:

073 - 700 07 97

Mail:

maria.ogannesian@inda.nu

Lillian Manaz

Arbetskonsulent

Telefon:

 

Mail:

lillian.manaz@inda.nu

Ertunga Gür

Handledare

Telefon:

076 - 406 30 55 

Mail:

ertunga.gur@inda.nu


Rahime Gür

Arbetskonsulent

Telefon:

 

Mail:

rahime.gur@inda.nu

Marcelle Melkemichel

Handledare

Telefon:

076 - 406 30 54

Mail:

marcelle.melkemichel@inda.nu

Feroz Mousa

Handledare

Telefon:

073 - 571 32 03

Mail:

feroz.mousa@inda.nu

Esra Sari

Handledare

Telefon:

073 - 571 32 03

Mail:

esra.sari@inda.nu


NORRKÖPING

 

INDA Utveckling AB

Västgötegatan 7

602 21 Norrköping


KONTAKTPERSONER NORRKÖPING


Meray Kanj

Kontorsansvarig

Telefon:

072 - 700 72 20 

Mail:

meray.kanj@inda.nu