Kontakt

INDA Utveckling AB

INDA Utveckling sätter människan i fokus. Vi jobbar individuellt och anpassat i alla våra uppdrag. Vi stödjer människor i arbetslivet och är en part i arbetslivsinriktad rehablitering. Vi finns på flertalet orter i Örebro Län, Södermanlands Län/Stockholm, Östergötland och Västmanlands Län. 

Välkommen att kontakta oss!

Örebro
Kumla
Hallsberg
Hällefors
Köping
Eskilstuna
Linköping
Norrköping
Södertälje
Botkyrka
Skärholmen

INDA Utveckling AB

Huvudkontor

Adolfsbergsvägen 4
702 27 Örebro
info@inda.nu

INDA Utveckling AB

Regionkontor – Rusta & Matcha

Olaigatan 3
703 61 Örebro
info@inda.nu

Rusta & Matcha

Hussein Darweesh

Regionansvarig

hussein.darweesh@inda.nu
070 – 513 59 59

Niklas Edlund

Arbetskonsulent

niklas.edlund@inda.nu
073 – 060 40 60

Arbetsträning / Daglig verksamhet

Anna Bylin

Föreståndare DV / Kvalitetsansvarig

anna.bylin@inda.nu
070 – 788 44 40

Erik Söderqvist

Bitr. Föreståndare DV / Samordnare

erik.soderqvist@inda.nu
070 – 314 99 88

Johan Magnusson

Handledare

johan.magnusson@inda.nu
073 – 630 66 54

Johanna Danielsson

Handledare
(teckenspråk)

johanna.danielsson@inda.nu
070 – 731 17 27

Idriss Musse

Handledare

idriss.musse@inda.nu
070 – 550 16 00

Nayla Demirel

Handledare

nayla.demirel@inda.nu
070 – 827 20 80

Mikael Nylund

Handledare

mikael.nylund@inda.nu

Caroline Hermansson

Handledare

caroline.hermansson@inda.nu

Anette Angwall

Handledare

anette.angwall@inda.nu

Administration

Joakim Larsson

VD

joakim.larsson@inda.nu
076 – 107 01 41

Jonas Windefelt

Ekonomichef

jonas.windefelt@inda.nu
070 – 304 42 01

Maja Holmgren

Ekonomiassistent

maja.holmgren@inda.nu
070 – 453 61 21

Alex Wehlin

Örebro Städservice AB

alex.wehlin@inda.nu
070 – 579 10 70

Alexander Lindahl

Dataskyddsombud

 

dso.inda@insatt.com

INDA Utveckling AB

Regionkontor – Rusta & Matcha

Västra Drottninggatan 8

692 33 Kumla

Rusta & Matcha

Hussein Darweesh

Regionansvarig

hussein.darweesh@inda.nu
070 – 513 59 59

Niklas Edlund

Arbetskonsulent

niklas.edlund@inda.nu
073 – 060 40 60

Anna Jander-Stafström

Arbetskonsulent

anna.jander-stafstrom@inda.nu
070 – 266 50 90

Halima Ibrahim

Arbetskonsulent

halima.ibrahim@inda.nu
070 – 324 30 90

INDA Utveckling AB

Regionkontor – Rusta & Matcha

Esplanaden 45

694 35 Hallsberg

Rusta & Matcha

Hussein Darweesh

Regionansvarig

hussein.darweesh@inda.nu
070 – 513 59 59

Niklas Edlund

Arbetskonsulent

niklas.edlund@inda.nu
073 – 060 40 60

Anna Jander-Stafström

Arbetskonsulent

anna.jander-stafstrom@inda.nu
070 – 266 50 90

Halima Ibrahim

Arbetskonsulent

halima.ibrahim@inda.nu
070 – 324 30 90

INDA Utveckling AB

Regionkontor – Rusta & Matcha

Schillingvägen 6

712 30 Hällefors

Hussein Darweesh

Regionansvarig

hussein.darweesh@inda.nu
070 – 513 59 59

Aram Rasul

Arbetskonsulent

aram.rasul@inda.nu
070 – 533 92 22

INDA Utveckling AB

Regionkontor – Rusta & Matcha

Stora gatan 4B

731 30 Köping

Rusta & Matcha

Hussein Darweesh

Regionansvarig

hussein.darweesh@inda.nu
070 – 513 59 59

Hanad Ali

Språkstöd Somaliska

hanad.ali@inda.nu
072 – 592 20 20

Tiina Norrgård

Arbetskonsulent

tiina.norrgard@inda.nu
073 – 843 75 55

INDA Utveckling AB

Regionkontor – Rusta & Matcha

Kungsgatan 6-8

632 20 Eskilstuna

Rusta & Matcha

Hussein Darweesh

Regionansvarig

hussein.darweesh@inda.nu
070 – 513 59 59

Anisa Abdulkadir Almqvist

Arbetskonsulent

anisa@inda.nu
070 – 324 30 20

INDA Utveckling AB

Regionkontor – Rusta & Matcha

Platensgatan 25

582 20 Linköping

Rusta & Matcha

Hussein Darweesh

Regionansvarig

hussein.darweesh@inda.nu
070 – 513 59 59

Miragha Ataei

Arbetskonsulent

miragha.ataei@inda.nu
073 – 514 64 44

INDA Utveckling AB

Regionkontor – Rusta & Matcha

Källvindsgatan 1

602 40 Norrköping

Rusta & Matcha

Hussein Darweesh

Regionansvarig

hussein.darweesh@inda.nu
070 – 513 59 59

Vahidin Osmic

Arbetskonsulent

vahidin.osmic@inda.nu
070 – 761 91 47

Klara Dankel

Arbetskonsulent

klara.dankel@inda.nu
072 – 717 17 83

INDA Utveckling AB

Regionkontor – Rusta & Matcha

Järnagatan 6B

151 72 Södertälje

Rusta & Matcha

Hussein Darweesh

Regionansvarig

hussein.darweesh@inda.nu
070 – 513 59 59

Diala Chamoun

Samordnare / Arbetskonsulent

diala.chamoun@inda.nu
076 – 311 95 95

Jean Elias

Arbetskonsulent

jean.elias@inda.nu
070 – 625 45 15

Ramzi Hanna

Arbetskonsulent

ramzi.hanna@inda.nu
073 – 919 59 59

Jnan Hadaia

Arbetskonsulent

jnan.hadaia@inda.nu
073 – 443 36 46

Violet Bay

Arbetskonsulent

violet.bay@inda.nu
073 – 849 87 77

Hilma Antar

Arbetskonsulent

hilma.antar@inda.nu
070 – 895 85 85

INDA Utveckling AB

Regionkontor – Rusta & Matcha

Segersbyvägen 7

145 63 Norsborg

Rusta & Matcha

Hussein Darweesh

Regionansvarig

hussein.darweesh@inda.nu
070 – 513 59 59

Diala Chamoun

Samordnare / Arbetskonsulent

diala.chamoun@inda.nu
076 – 311 95 95

Jean Elias

Arbetskonsulent

jean.elias@inda.nu
070 – 625 45 15

INDA Utveckling AB

Regionkontor – Rusta & Matcha

Måsholmstorget 3

127 48 Skärholmen

Rusta & Matcha

Hussein Darweesh

Regionansvarig

hussein.darweesh@inda.nu
070 – 513 59 59

Diala Chamoun

Samordnare / Arbetskonsulent

diala.chamoun@inda.nu
076 – 311 95 95

Media Zuhair

Arbetskonsulent

media.zuhair@inda.nu
073 – 823 68 33

Joseph Matanda

Språkstöd

joseph.matanda@inda.nu
072 – 211 70 70