INDA Utveckling AB

 

Vi är idag 35-40 medarbetare och finns på flertalet orter i Örebro Län, Södermanland/Stockholm, Värmland och Östergötland. Alla våra tjänster genomsyras av tillgänglighet, förtroende och enkelhet!

Välkommen att kontakta oss!

ÖREBRO (Huvudkontor)

INDA Utveckling AB

Adolfsbergsvägen 4

702 27 Örebro

 

ÖREBRO (Centrum)

Olaigatan 3

703 61 Örebro


KONTAKTPERSONER ÖREBRO



Rusta & Matcha


Hussein Darweesh

Regionansvarig

Telefon:

070 - 513 59 59

Mail:

hussein.darweesh@inda.nu

Anna Jander Stafström

Samordnare/Arbetskonsulent

Telefon:

070 - 266 50 90

Mail:

anna.jander-stafstrom@inda.nu


Arbetsträning / Daglig verksamhet


Anna Bylin

Föreståndare Daglig Verksamhet / Kvalitetsansvarig

Telefon:

070 - 788 44 40

Mail:

anna.bylin@inda.nu

Erik Söderkvist

Bitr. Föreståndare/Samordnare

Telefon:

070 - 314 99 88

Mail:

erik.soderkvist@inda.nu

Johan Magnusson

Handledare

Telefon:

073 - 630 66 54

Mail:

johan.magnusson@inda.nu

Carina Tirfing

Arbetskonsulent / Samordnare

Föräldraledig

Idriss Musse

Handledare

Telefon:

070 - 550 16 00

Mail:

idriss.musse@inda.nu

Nayla Demirel

Handledare

Telefon:

070 - 827 20 80

Mail:

nayla.demirel@inda.nu

Mikael Nylund

Handledare

Mail:

mikael.nylund@inda.nu

Administration

Joakim Larsson

VD

Telefon:

076 - 107 01 41

Mail:

joakim.larsson@inda.nu

Jonas Windefelt

Ekonomichef

Telefon:

070 - 304 42 01

Mail:

jonas.windefelt@inda.nu

Maja Holmgren

Ekonomiassistent

Telefon:

070 - 453 61 21

Mail:

maja.holmgren@inda.nu

Alex Wehlin

INDA Service

Telefon:

070 - 579 10 70

Mail:

alex.wehlin@inda.nu


Magnus Lidell

Marknad

Telefon:

Mail:

magnus.lidell@inda.nu




KUMLA

 

INDA Utveckling AB

Västra Drottninggatan 8

692 33 Kumla


KONTAKTPERSONER KUMLA


Hussein Darweesh

Regionansvarig

Telefon:

070 - 513 59 59

Mail:

hussein.darweesh@inda.nu

Anna Jander Stafström

Arbetskonsulent

Telefon:

070 - 266 50 90

Mail:

anna.jander-stafstrom@inda.nu

HALLSBERG

 

INDA Utveckling AB

Esplanaden 45

694 35 Hallsberg


KONTAKTPERSONER HALLSBERG


Hussein Darweesh

Regionansvarig

Telefon:

070 - 513 59 59

Mail:

hussein.darweesh@inda.nu

Anna Jander Stafström

Arbetskonsulent

Telefon:

070 - 266 50 90

Mail:

anna.jander-stafstrom@inda.nu

HÄLLEFORS

 

INDA Utveckling AB

Schillingvägen 6

712 30 Hällefors


KONTAKTPERSONER HÄLLEFORS


Hussein Darweesh

Regionansvarig

Telefon:

070 - 513 59 59

Mail:

hussein.darweesh@inda.nu

Aram Rasul

Arbetskonsulent

Telefon:

070 - 533 92 22

Mail:

aram.rasul@inda.nu

KOPPARBERG

 

INDA Utveckling AB

Harald Olsgatan 9

714 31 Kopparberg


KONTAKTPERSONER KOPPARBERG


Hussein Darweesh

Regionansvarig

Telefon:

070 - 513 59 59

Mail:

hussein.darweesh@inda.nu

KÖPING

 

INDA Utveckling AB

Stora Gatan 4B

731 30 Köping


KONTAKTPERSONER KÖPING


Hussein Darweesh

Regionansvarig

Telefon:

070 - 513 59 59

Mail:

hussein.darweesh@inda.nu

FILIPSTAD

 

INDA Utveckling AB

Stora Torget 3D

692 30 Filipstad

KONTAKTPERSONER FILIPSTAD

Hussein Darweesh

Regionansvarig

Telefon:

070 - 513 59 59

Mail:

hussein.darweesh@inda.nu

KARLSTAD

 

INDA Utveckling AB

Bromsgatan 8

653 41 Karlstad


KONTAKTPERSONER KARLSTAD


Hussein Darweesh

Regionansvarig

Telefon:

070 - 513 59 59

Mail:

hussein.darweesh@inda.nu

FORSHAGA

INDA Utveckling AB

Storgatan 66 / Tryckerigatan 7D

667 31 Forshaga


KONTAKTPERSONER FORSHAGA


Hussein Darweesh

Regionansvarig

Telefon:

070 - 513 59 59

Mail:

hussein.darweesh@inda.nu

LINKÖPING

 

INDA Utveckling AB

Platensgatan 25

582 20 Linköping


KONTAKTPERSONER LINKÖPING


Hussein Darweesh

Regionansvarig

Telefon:

070 - 513 59 59

Mail:

hussein.darweesh@inda.nu

SÖDERTÄLJE

 

Obs! Ny adress!

INDA Utveckling AB

Järnagatan 6B

152 72 Södertälje


KONTAKTPERSONER SÖDERTÄLJE


Hussein Darweesh

Regionansvarig

Telefon:

070 - 513 59 59

Mail:

hussein.darweesh@inda.nu

Diala Chamoun

Samordnare / arbetskonsulent

Telefon:

076 - 311 95 95

Mail:

diala.chamoun@inda.nu

Jean Elias

Arbetskonsulent

Telefon:

070 - 625 45 15

Mail:

jean.elias@inda.nu

Ramzi Hanna

Arbetskonsulent

Telefon:

073 - 919 59 59

Mail:

ramzi.hanna@inda.nu

Jnan Hadaia

Arbetskonsulent

Telefon:

073 - 443 36 46

Mail:

jnan.hadaia@inda.nu

Violet Bay

Arbetskonsulent

Mail:

violet.bay@inda.nu

Hilma Antar

Arbetskonsulent

Mail:

hilma.antar@inda.nu


SKÄRHOLMEN

 

INDA Utveckling AB

Måsholmstorget 3

127 48 Skärholmen

KONTAKTPERSONER SKÄRHOLMEN

Hussein Darweesh

Regionansvarig

Telefon:

070 - 513 59 59

Mail:

hussein.darweesh@inda.nu

Diala Chamoun

Samordnare / arbetskonsulent

Telefon:

076 - 311 95 95

Mail:

diala.chamoun@inda.nu

Smedra Yacoub

Arbetskonsulent

Telefon:

073 - 055 35 33

Mail:

smedra.yacoub@inda.nu

Andreas Onar

Arbetskonsulent

Telefon:

073 - 313 57 33

Mail:

andreas.onar@inda.nu

Nediat Zewengiel

Arbetskonsulent

Telefon:

073 - 313 11 80

Mail:

nebiat.zewengiel@inda.nu

Ramzi Hanna

Arbetskonsulent

Telefon:

073 - 919 59 59

Mail:

ramzi.hanna@inda.nu


Joseph Matanda

Arbetskonsulent

Telefon:

072 - 211 70 70

Mail:

joseph.matanda@inda.nu